Frank Sinatra – 100 років легенді

Frank Sinatra 100 років легенді

Час трохи згадати події минулого 2015 року, про які я чомусь ще не писав тут.

Я впевнений, у всьому світі кожна жива істота чула бодай одну пісню у виконанні Френка Сінатри. Його пісні – це просто класика світової музики! Strangers in the Night, My Way, Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!, Can’t Take My Eyes Off You (яку більшість людей знає як I Love You Baby) – найвідоміші хіти в його виконанні, які ще довго будуть лунати з динаміків у всьому світі.

14 грудня 2015 в Миколаєві відбувся дивовижний концерт “Frank Sinatra – 100 років легенді”. Хто не знав, 12 грудня 2015 виповнилось 100 років з дня народження Френка Сінатри. У всіх соцмережах люди постили фото і відео з хештегом #sinatra100 , вшановуючи його пам’ять таким чином.

Миколаївський джазовий оркестр Performance Big Band під керівництвом Володимира Алєксєєва, а також солісти Тетяна Орлова, Алік Шнейдеріс і Костянтин Говорун, подарували миколаївцям незабутній вечір музики і позитивних емоцій.

Правильно підібраний репертуар, неперевершене виконання і повний зал вдячних слухачів – все це залишило найприємніші спогади.

Для тих, хто не потрапив на цей концерт, пропоную переглянути відео на пісню My Way:

А от трохи фото з офіційної сторінки Performance Big Band у Facebook:

Еще фото с концерта #SINATRA100 #Nikolaev #PerformanceBigBand #performanceband #jazz #sinatra

Опубліковано Performance BIG BAND Владимира Алексеева 22 грудня 2015 р.

Слідкуйте за афішами, приходьте на концерти, наповнюйте своє життя музикою!

Обов’язково поділіться цим постом з друзями в соцмережах!

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Авторизуватись через: