Ф’юрі – сцикло!

Тільки вчора я розмірковував про те, чи зможе Тайсон Ф’юрі вийти сухим з води й гідно продовжити свій шлях на професійному ринзі, як сьогодні цей боягуз сповістив світ про завершення кар’єри.

Сказати, що Тайсон Ф’юрі – сцикло – це нічого не сказати!

Тайсон Ф’юрі походить із сім’ї, яка тісно пов’язана з боксом.

Його батько, Джон Ф’юрі, займався боксом у 80-х роках. і був великим шанувальником цього виду спорту. Тому й назвав свого сина Тайсоном – на честь одного з найвідоміших тяжів всіх часів – Майка Тайсона.


Зліва-направо: Мік Геннесі (промоутер), Джон Ф’юрі (батько), Тайсон Ф’юрі (двометрова голомоза дівчинка), Пітер Ф’юрі (дядько, тренер)

Головний тренер Тайсона – його дядько, Пітер Ф’юрі.

Його кузени теж боксують на професійному ринзі, а один з них – Енді Лі – навіть був чемпіоном світу за версією WBO у середній вазі (2014-2015).

Тайсон в 27 років став абсолютним чемпіоном світу з боксу у надважкій вазі одразу за чотирма версіями – WBO, WBA, IBF, IBO.

Здобув перемогу у всіх 25 поєдинках на професійному ринзі. Жодної поразки, або нічиєї – кришталево чистий рекорд.

Кращий боксер 2015 року за версією найавторитетнішого журналу The Ring.

Людина, яка своєю перемогою вдруге вписала ім’я Володимира Кличка в номінацію «Розчарування року» того самого журналу The Ring (першим був Коррі Сандерс, який 8 березня 2003 відправив Володимира в технічний нокаут в другому раунді).

І на останок – наркоман, допінгіст, сексист, гомофоб і просто невихована мавпа. Маленька дівчинка, яка вирішила втекти від проблем, натикавши всім факи. Сподіваюсь, за умовами контракту Тайсон Ф’юри має виплатити величезну неустойку, і він надовго запам’ятає таку ганьбу!

Звичайно, є невелика імовірність, що це такий собі піар ход від Ф’юрі, й насправді він нікуди не збирається з рингу. А може він знову під коксом пише у своєму Твітері. Подивимось, що буде коли цього торчка відпустить.

P.S.
Хай там як, але я вважаю, що Володимир Кличко все ще має шанси повернути свої титули і залишити великий спорт пафосно, і з поясами. Багато боксерів у його віці вже в першому раунді витирали пикою поміст рингу, а Кличко у свої 39 гідно пройшов 12-раундову дистанцію (на момент бою з Ф’юрі йому було саме 39), дарма що програв за рішенням суддів.

Але якщо Володимир завершить кар’єру і без чемпіонських поясів – все одно він залишиться легендою боксу. Мухаммед Алі програв два свої останні поєдинки, але попередніми досягненнями вписав своє ім’я в історію боксу.

Нам, простим шанувальникам боксу, тепер залишається лише чекати на рішення керівництва WBO, IBO і WBA.

Тож, друзі, тримаємо кулаки й запасаємось пивом і чіпсами!

UPD:
Таки дівчинка вирішила погратись. Чи то промоутери взяли за яйця, чи то він побачив суму, яку має виплатити по контракту за свої вибрики. А може й кокс попустив.

Одне я можу сказати точно – це двометрове непорозуміння ще приверне до себе увагу!

“Ніколи не довіряй циганам!” (с)

Слідкуємо за новинами!

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Авторизуватись через: