Миколаївські маршрутки -перша перемога

Всі миколаївці знають, яким проблемним є питання транспорту в місті.

Багато років міська влада на чолі з “крєпкімі хазяйствєннікамі” всіма силами підтримували транспортну мафію, довівши все до такого стану, що вже самі перевізники диктують умови міській владі й мешканцям міста.

Особисто мені така ситуація не подобається, тому я вирішив акцентувати увагу громадськості й керівництва міста на цій проблемі. А саме – писати електронні звернення на сайті Миколаївської міської ради. Я не маю часу бігати по кабінетах з паперовими скаргами, тому саме електронні звернення я вважаю найзручнішим способом змінити світ на краще. Тим паче, що вони реально працюють!

Отже, #перемога!
Маршрутка №52, держномер #BE7670AA

– 5 лютого 2016 я написав скаргу (електронне звернення на сайті ММР) на цей автобус через жахливий стан салону, детальніше можна ознайомитись у фейсбук-спільноті Миколаївські маршрутки. Робоча група з оптимізації транспортної системи.
Фото від 2 лютого 2016:
5 лютого 2016

– 2 березня я отримав відповідь на своє електронне звернення, де було зазначено, що водію винесено догану, а автобус знято з маршруту до того світлого моменту, поки його не приведуть у належний стан.
Відповідь на перше звернення:
2 березня 2016
Пост у спільноті Миколаївські маршрутки. Робоча група з оптимізації транспортної системи

– 6 березня я переконався в тому, що відповідь на мою скаргу була простою відпискою, тому що цей автобус продовжує працювати на маршруті в незмінно жахливому стані.
Фото від 6 березня 2016:
6 березня 2016
Пост у спільноті Миколаївські маршрутки. Робоча група з оптимізації транспортної системи

– 23 березня я отримав відповідь на друге своє звернення, де було зазначено, що салон автобусу вже відремонтували:
23 березня 2016

Після цього зазначений автобус не траплявся мені на очі аж до сьогоднішнього дня.
29.05.2016 зайшовши до маршрутки, мене здивувала новісінька стеля. Вийшовши на потрібній зупинці, я вирішив перевірити, чи не той самий це автобус, на який я двічі писав скарги. Виявилось – саме той.

Фото 29 травня 2016. Нажаль, камера телефону не змогла спіймати фокус через бліки на глянцевому покритті нової стелі:
29 травня 2016
29 травня 2016

Отже, пані та панове, як ви бачите, ситуація можна змінити на краще власними руками. Для цього не потрібно кудись ходити й носити якісь папірці. Достатньо просто зробити фото фіксацію й залишити електронне звернення на сайті Миколаївської міської ради (а потім не забути про нього), і через деякий час, можливо, проблема буде вирішена.

Не будьте байдужими, повідомляйте про всі проблемні ситуації з маршрутками. Залишайте електронні звернення, і обов’язково дублюйте їх у фейсбук-спільноті, щоб все було публічно.
Може статись так, що ваше звернення не вирішить проблему, але кілька скарг від різних людей вже можуть змінити ситуацію.

Корисні посилання:
Миколаївські маршрутки. Робоча група з оптимізації транспортної системи
Миколаївська міська рада
Управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради

Дякую за увагу, коментарі й репости!

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Авторизуватись через: